7/24

0532 435 76 73

Servİs ve Bakım

Tesisini tamamladığımız , asansörlere aylık periyodik bakım ve arıza hizmeti vermekteyiz. Tesisan olmayan bir asansörün bakımı için talep geldiği zaman ise öncelikle tesisin kapsamlı bir incelemesi yapılır.

İnceleme sonrasında düzenlenen Teknik İnceleme Raporu doğrultusunda yapılması gerekli olan işlemler tarafınıza bir teklif halinde sunulduktan sonra bu işlemlerin yapılmasını kabul etmeniz halinde asansör bakım sürecine dahil edilir. Bu hizmet, deneyimli, isinde uzman mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir.

Arızalara en geç 6 saat içinde müdahale etmek Kalite Hedeflerimizin başında gelmektedir. Bakım , arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen parçalar 2 yıl garantilidir. Bakım , arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen ya da geliştirilen parçalar, asansörünüzün tam kapasite ve maksimum verimle çalışması amacıyla yurtiçindeki en kaliteli yerlerden seçilir. Böylece asansörünüz maksimum verimle çalışır.